Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Świadczymy usługi assistance na drodze krajowej nr 92. Podpisaliśmy umowy o współpracy ze wszystkimi ubezpieczycielami.  Masz więc pewność, iż obsługujemy praktycznie wszystkie firmy działające na naszym rodzimym rynku. Teren działania to droga krajowa nr 92. Sprawdź, czy obsługujemy twoje assistance, gdy koniecznie potrzebujesz pomocy drogowej. Holowanie auto lawetą kierowane jest do użytkowników całej drogi krajowej nr 92.

Doświadczenie nasze zostało wypracowane na przestrzeni lat i owocuje ono dokładną obsługą wszystkich naszych klientów. Gdy awaria jest prosta, z pewnością naprawimy ją od ręki.  Gdy jest znacznie bardziej złożona i trudniejsza do wykrycia i naprawy, proponujemy zwykle wizytę w jednym z naszych zaufanych serwisów mechanicznych.

W ramach twojego assistance specjalista usunie usterkę w twoim aucie. Dzięki długiej obecności na rynku firma nawiązała kontakt z wykwalifikowanymi mechanikami. Gdy będziesz potrzebował tego typu usług, jesteśmy w stanie wskazać zakład, gdzie wszelkie problemy w twoim pojeździe będą rozwiązane pozytywnie. Gdy będziesz sobie tego życzył, odholujemy twój pojazd bezpośrednio pod adres, jaki nam wskażesz.

Zapraszamy do współpracy.

DZIAŁAMY Na Drodze Krajowej nr 92 I OKOLICACH